Swan hero image

The Swan School

Nauka języka angielskiego zapewniająca ponadprzeciętne wyniki w obszarze olimpiad szkolnych, egzaminów wstępnych na studia i certyfikatów branżowych.

Swan student

Maciej Dziedzic

czerpiąc doświadczenia płynących z tworzenia sieci akademii korepetycyjnych oraz szkoły przygotowującej na studia zagraniczne układa zakres programowy nauczania w ramach danego kursu.

Patrycja Górska

dzięki swojej edukacji pedagogicznej oraz ukończonym licznym kursom o nowoczesnych metodach przekazywania wiedzy (m.in. Project Based Learning na Harvard University) zapewnia wysokie postępy w nauce pozwalające osiągnąć założone cele.

W oparciu o takie doświadczenie powstała szkoła wyspecjalizowana w nauce języka angielskiego dla ucznia chcącego zostać laureatem olimpiad szkolnych, otrzymać wysoki wynik w certyfikatach językowych lub przyswoić branżowy język angielski.

Oferta

Bazując na doświadczeniu w pracy z uczniami chcielibyśmy przedstawić szeroki wachlarz kursów, spersonalizowanych zajęć, dzięki którym wzrosną kompetencje językowe co wpłynie na osiągniecie sukcesu akademickiego.

sprawdzenie poziomu języka angielskiego

kursy
przygotowawcze

pełnowymiarowe
egzaminy próbne

Swan Swan

Sprawdzenie poziomu
języka angielskiego

W procesie robienia postępów bardzo ważnym elementem jest upewnianie się, że praca nad językiem idzie we właściwym kierunku. Nasz precyzyjny proces diagnostyczny pomaga określić miejsce pod kątem wiedzy i umiejętności, a następnie z chirurgiczną precyzją zaplanować proces przygotowania.

Weryfikacja umiejętności

Proces ten skupia się bardzo szczegółowo na różnych aspektach językowych, takich jak słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. Identyfikuje mocne strony ucznia oraz obszary wymagające poprawy, dostarczając precyzyjnych informacji o obecnym poziomie języka.

Lekcja pozycjonująca

Po tym jak uczeń samodzielnie popracuje nad przygotowanymi zadaniami sprawdzającymi, odbywa pozycjonującą lekcję z naszym doświadczonym nauczycielem, który upewnia się z czego wynika natura błędu. Owocem lekcji pozycjonującej jest szczegółowy plan nauczania indywidualnego dla ucznia w oparciu o zdefiniowane potrzeby.

Lekcja z nauczycielem trwa 90 minut i ustalana jest indywidualnie w korelacji do dostępności ucznia.

W tej części będziemy podążać za uczniem, odkrywając, jak radzi sobie w różnych obszarach językowych w warunkach egzaminacyjnych.

Słuchanie: Ocenimy zdolność do wychwytywania informacji ze słuchu.

Czytanie: Przeanalizujemy, jak efektywnie uczeń przyswaja informacje z tekstu, szukając diamentów w szczegółach.

Pisanie: Ocenimy Twoje umiejętności konstrukcji pisemnych odpowiedzi, zwracając uwagę na umiejętność tworzenia wypowiedzi pisemnych.

Mówienie: Podczas rozmowy z nauczycielem ocenimy płynność i precyzję.

Gramatyka, Słownictwo i Kultura: Omówimy Z Tobą różne aspekty gramatyki i słownictwa, rozwijając naszą dyskusję na tematy związane z fascynującą kulturą anglojęzyczną.

Kursy przygotowawcze

Ocena stopnia przygotowania do egzaminu poprzez doświadczenie pełnowymiarowego egzaminu a następnie przeanalizowanie popełnionych błędów z nauczycielem. Owocem tego spotkania z nauczycielem jest indywidualny plan naprawczy

Swan

Przygotowanie do Egzaminu: Pisanie Pełnowymiarowych
Testów Próbnych

Pomagamy uczniom na różnym etapie kształcenia zadbać o swoje pełne przygotowanie do nadchodzącego egzaminu Nasza oferta Pisanie Pełnowymiarowych Testów Próbnych, to klucz do osiągnięcia sukcesu dająca bardzo dużo praktyki a tym samym pomaga uczniom zmniejszyć poczucie stresu związanego z egzaminem.

Praktyka Egzaminacyjna

Regularne pisanie pełnowymiarowych testów to doskonała praktyka przed prawdziwym egzaminem. Pozwala to zaznajomić się z formatem, typami pytań i tempem, co jest kluczowe dla pewności siebie w dniu egzaminu.

Ocenianie Postępów

Dzięki pełnowymiarowym testom uczeń może śledzić swoje postępy. Precyzyjna analiza wyników pozwala uczniowi zidentyfikować obszary, które wymagają dodatkowej uwagi, co umożliwia jemu skuteczniejsze przygotowanie.

Identyfikacja Mocnych Stron

Pisanie testów próbnych pozwala wyłonić Twoje mocne strony, co umożliwia skoncentrowanie się na nich, aby jeszcze bardziej je wzmocnić.

Zarządzanie Czasem

Praktyka z pełnowymiarowymi testami pomaga doskonalić umiejętność efektywnego zarządzania czasem podczas egzaminu, co jest kluczowe dla uzyskania jak najwyższych wyników.

Podniesienie Pewności Siebie

Uzyskiwanie dobrych wyników w testach próbnych wpływa pozytywnie na Twoją pewność siebie. To kluczowy element przygotowania psychicznego do egzaminu.

Przygotowanie do Sukcesu

Pisanie pełnowymiarowych testów próbnych to nie tylko trening, ale także klucz do osiągnięcia sukcesu na egzaminie. Gotowość, którą zdobędziesz, pozwoli Ci śmiało stanąć przed wyzwaniem.

Rozpocznij intensywne przygotowania do egzaminu z naszymi pełnowymiarowymi testami próbnymi i zdobądź pewność siebie, która przekłada się na sukces!

Jak i gdzie uczymy?

Swoją przygodę z nauką angielskiego do wybranego przez Ciebie celu, w The Swan School zaczynasz od dokładnej diagnozy poziomu językowego. Oferujemy precyzyjny proces sprawdzenia poziomu języka angielskiego pokazujący, gdzie obecnie jesteś w zakresie umiejętności języka angielskiego. Wszystkie kluczowe rzeczy jak zasób słownictwa, poziom gramatyczny, osłuchanie z językiem, umiejętność mówienia zostanie krok po kroku przeanalizowane podczas indywidualnego spotkania z uczniem a następnie tworzymy z uczniem indywidualny plan nauczania.

Zajęcia odbywają w formie zajęć indywidualnych stacjonarnie w naszej szkole w Warszawie lub on-line.

Stacjonarnie

Online

poland map
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? NAPISZ DO NAS

Bądźmy w kontakcie. Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.